התקשרו לייעוץ משפטי לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 053-7458758
דף הבית 
לייעוץ אישי עם עו"ד משה דדון מלא/י את הפרטים הבאים:
שם*:
אימייל*:
טלפון*:
הודעה*:
קוד אבטחה*  
 
קוד אבטחה*:
* השדות המסומנים הינם שדות חובה

תאונות דרכים

תאונות דרכים מתרחשות, לצערנו, מידי יום ברחבי המדינה. כולנו נתונים לסכנה בכבישים, ועלינו לדעת כיצד לפעול אם נקלע למקרה כזה.

במקרה בו אתם מעורבים בתאונות דרכים, מומלץ לפנות לעורך דין במועד סמוך ככל הניתן להתרחשות התאונה, בכדי שיוכל לייעץ ולהדריך באופן מיידי, ובכך למנוע טעויות שעשויות להשפיע על המשך הטיפול בתיק ועל סכום הפיצוי. באם נפגעתם הנכם מוזמנים לקרוא את החומרים המופיעים באתרנו, וכמובן ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום או התחייבות.

משרדינו מסייע לנפגע בתאונת הדרכים, המצוי גם כך בבלבול, להבין את שמגיע לו במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, ולקבל את הפיצוי ההולם. משרדנו בעל ניסיון של שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים וניהול תביעות מול חברות הביטוח, ועורכי הדין שלנו עוסקים מידי יום בטיפול בנפגעים בדרגות פגיעה שונות. כמשרד המעורה בתחום באופן יום-יומי אנו מעודכנים בפסיקות בנושא ומסתייעים בכך לשם השגת הפיצוי המקסימלי ללקוחותינו.

ברור לנו כי על פי רוב, הנפגע בתאונת דרכים אינו בקיא בדרכי הפעולה בהן עליו לנקוט, ומטבע הדברים שאלות רבות עולות בראשו. עורך דין מנוסה ממשרדנו יוכל לעזור בהסדרת המחשבה, לענות על כל שאלה ולהבטיח גם לכם טיפול הולם.

משרדינו מסייע לנפגע בתאונת הדרכים, המצוי גם כך בבלבול, להבין את שמגיע לו במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, ולקבל את הפיצוי ההולם. משרדנו בעל ניסיון של שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים וניהול תביעות מול חברות הביטוח, ועורכי הדין שלנו עוסקים מידי יום בטיפול בנפגעים בדרגות פגיעה שונות. כמשרד המעורה בתחום באופן יום-יומי אנו מעודכנים בפסיקות בנושא ומסתייעים בכך לשם השגת הפיצוי המקסימלי ללקוחותינו.לקביעת פגישת הכוונה ויעוץ משפטי אנא התקשרו 053-7458758