התקשרו לייעוץ משפטי לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 053-7458758
דף הבית 
לייעוץ אישי עם עו"ד משה דדון מלא/י את הפרטים הבאים:
שם*:
אימייל*:
טלפון*:
הודעה*:
קוד אבטחה*  
 
קוד אבטחה*:
* השדות המסומנים הינם שדות חובה

תאונות עבודה

תאונות עבודה יכולות להתרחש ברגע אחד כשם שהן יכולות להתפרש על פני מספר שנים, ועל פי רוב בשני המקרים – השלכותיהן מלוות את הנפגע לאורך זמן ומשפיעות על מהלך חייו. על כן, במקרה שאנו נפגעים עלינו לפנות לעורך דין מנוסה הבקיא בדיני הנזיקין.

על כל מעסיק מוטלת האחריות לבריאותו של העובד, ועליו לדאוג לשלמותו החל מסיפוק תנאי עבודה הולמים ועד סיוע במקרה שמתעורר צורך. במקרה של רשלנות מצד המעביד, הנפגע זקוק לעורך דין שיוכל לטעון לכך בפני הערכאות השונות, להוכיח את צדקתו ולסייע לו בקבלת פיצויים.

במקרה בו נגרמים נזקים לעובד עצמאי, הדבר ייחשב לתאונת עבודה אם הנזק התרחש תוך עיסוק במשלח ידו או עקב עיסוק זה. כמו כן, החוק קובע כי עובד מתחיל את יום עבודתו עם יציאתו מביתו לכיוון מקום העבודה, ומסיימו עם כניסתו לביתו בשובו ממקום העבודה. על כן, תאונה שארעה בדרכו של העובד למקום עבודתו תחשב גם היא כתאונת עבודה.

חשוב להבין, כאנשים עובדים אנו חשופים לתנאים אשר יכולים להביא להתרחשות תאונת עבודה. על כן, כל עובד בישראל מבוטח כחוק במוסד לביטוח לאומי מפני פגיעות גוף בגין תאונת עבודה או מחלות מקצוע. כאשר תאונת העבודה נגרמת כתוצאה מרשלנות המעסיק, נפתחת בעבור הנפגע האפשרות לתבוע פיצויים גם מחברת הביטוח של המעסיק.

משרדנו, המתמחה בתחום דיני הנזיקין, יוכל לסייע לנפגע החל מייעוץ ועד קבלת הפיצוי המגיע לו כדין. הניסיון שצבר המשרד בייצוג נפגעי תאונות עבודה בתביעות פיצויים בגין הנזקים שנגרמו להם עומד לטובת לקוחתינו בהתנהלותינו מול ביטוח לאומי ומול חברות הביטוח של מעסיקי הנפגעים.לקביעת פגישת הכוונה ויעוץ משפטי אנא התקשרו 053-7458758