התקשרו לייעוץ משפטי לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 053-7458758
דף הבית 
לייעוץ אישי עם עו"ד משה דדון מלא/י את הפרטים הבאים:
שם*:
אימייל*:
טלפון*:
הודעה*:
קוד אבטחה*  
 
קוד אבטחה*:
* השדות המסומנים הינם שדות חובה

עורך דין דיני משפחה באשדוד

ברגעי החופה המאושרים, כשבן/בת הזוג נמצאים לצידנו, המשפחה והאורחים מביטים בנו, המחשבה האחרונה שעוברת בראש היא גירושין. ובכל זאת, נדמה כי היד קלה על העט. נתוני הלמ"ס מנפצים את האופוריה של זוגות רבים: מסתמן כי בישראל 1.6 בני אדם מתגרשים על כל 1000 איש באוכלוסיה, ועל כל עשרה זוגות שמתחתנים שלושה מתגרשים, והיד עוד נטויה. לצערנו בשנים האחרונות אחוזי הגירושין עולים, ותחום דיני המשפחה הינו רחב ונוגע ביותר ויותר אנשים.

העולם המשפטי נכנס לתמונה כבר בדרך למדרגות הרבנות, בשלב שזוגות רבים מוצאים עצמם בריבים בנוגע לדרך פירוק המשפחה, ובעיקר כשלבני הזוג יש ילדים משותפים. בתביעות בנושא דיני משפחה חשוב עד מאוד לפנות לעורך דין עוד בטרם הגשת התביעה. זאת מפני שתחום זה נידון בשתי מערכות שיפוטיות: בית משפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. חשוב להבין: לבית הדין הרבני, המושתת על החוק העברי הדתי, ישנה הסמכות הייחודית והבלעדית לדון בנושאי נישואין וגירושין. לעומת זאת, בכל המחלוקות הנלוות להליך הגירושין, כמו חלוקת רכוש או משמורות והסדרי ראיית ילדים, לשתי המערכות השיפוטיות הללו יש סמכות לדון בנושא.

לבחירת המערכת השיפוטית אליה פונים יש חשיבות גדולה מאוד והשפעה על הניצחון בתביעה. עורך הדין ינחה את הלקוח מבעוד מועד ויסייע לו לבחור את המערכת המשפטית שחוקיה יטיבו עמו ועם טענותיו. גם לנושא הזמן יש חשיבות מכרעת- יש להגיש את התביעה בערכאה הרצויה בטרם בן/בת הזוג מספיקים להגיש תביעה בערכאה השנייה. משרדנו בעל ידע רב וניסיון בתחום, ויוכל לשרת את הלקוח בכל שלבי התביעה, ויפה שעה אחת קודם.

כמו כן, עוסק משרדנו בצוואה וירושה. מומלץ לתאם פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה ממשרדנו להבנת הנושא על בוריו, ולקרוא את החומר העוסק בנושא המופיע באתרנו.

משרד עו"ד משה דדון מתמחה בדיני משפחה. תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב מאוד הדורש ניסיון לצד ידע ופרקטיקה. המשרד מייצג לקוחות בנושאים שונים כגון : הסכם ממון , מזונות , צוואות והסכמי גירושין.לקביעת פגישת הכוונה ויעוץ משפטי אנא התקשרו 053-7458758